O našej spoločnosti

Naša spoločnosť je na trhu viac než 25 rokov. Venujeme sa vodoinštalatérskym, kúrenárskym prácam a vzduchotechnike na Slovensku, ako aj v zahraničí. Jednou z našich ďalších podnikateľských aktivít je upratovací servis. Keďže sme pri osobnej potrebe a dopyte po týchto službách zistili, že tieto služby absentujú, a ak sú, tak priveľmi predražené, postavili sme sa na druhú stranu a chceme vám pomôcť na ceste za čistotou, pohodlím a odbremenením vašich povinností v súvislosti s upratovaním za primeranú.

Chceme poskytovať komplexné, kvalitné a spoľahlivé riešenia. Naša dôsledná pracovná etika je dôslednou témou obchodnej filozofie služieb našej spoločnosti.

 

Naša misia

Snažíme sa poskytovať  dobrý, kvalitný výkon s nákladovo efektívnymi riešeniami

 

Naša vízia

Byť najlepší z najlepších!

Ak nie ste spokojní, dajte nám vedieť a
budeme sa snažiť, aby to bolo správne

Naše hodnoty

Naším cieľom je Vaša spokojnosť (samozrejme po našich upratovacích prácach).

  • Orientácia na klienta: Slúžime našim klientom, akoby sme slúžili sami sebe. Ceníme si ich spätnú väzbu a využívame ich na zlepšenie našej práce.
  • Ekologicky zamerané: Starostlivo vyberáme najlepšie a najprirodzenejšie čistiace prostriedky, ktoré poskytujú úžasné výsledky.
  • Dokonalosť a inovácie: Našim zamestnancom poskytujeme školenia s cieľom zabezpečiť vysoký štandard služieb. Neustále sledujeme najnovšie inovácie v ekologických výrobkoch a technológiách, čo nám umožňuje prinášať to najlepšie do domovov našich klientov.
  • Expanzia / rast: vytvárame dlhodobé vzťahy a neustále sa rozširujeme. Preto k nám vždy prichádza viac ľudí.

Prečo si nás najať?

S NAMI JE VAŠA SPOKOJNOSŤ ZARUČENÁ
MIESTNE UPRATOVACIE SLUŽBY
RUČÍME ZA NAŠU PRÁCU
POMOC V NAJVÄČŠOM ZHONE
K VÁŠMU MAJETKU PRISTUPUJEME ZODPOVEDNE A S REŠPEKTOM
MÔŽETE SA NA NÁS SPOĽAHNÚŤ