UPRATOVANIE PAROU

Zaobídete sa tak úplne bez chemických čističov. Para dokáže zničiť až 99,99% baktérií

Jednou z hlavných výhod čistenia parou je jej účinnosť s ohľadom na hygienické požiadavky. Kvalitné parné čističe dokážu pomocou silného tlaku a vysokej teploty pary zničiť takmer 100% všetkých baktérií nachádzajúcich sa na tvrdých plochách v domácnosti. 

Zároveň, počas práce para viaže prach a alergény, čím zabezpečí, že sa nevíria ani neukladajú na čistenom materiáli. Vďaka tomu zabezpečíte vašej rodine skutočne zdravé domáce prostredie. A to všetko len čistou vodou z kohútika, bez použitia chemikálií. Čistenie parou je tak nielen hygienické, ale patrí zároveň medzi najekologickejšie metódy čistenia vôbec.

Veľkou výhodou je tiež to, že voda sa počas zohrievania na paru demineralizuje, takže čistenie nezanecháva šmuhy či stopy vodného kameňa.

Zabudnite na zdĺhavé upratovanie v domácnosti a veľa čistiacich prípravkov, ktoré môžu predstavovať zdravotné riziko. Pri našej práci používame kvalitný čistič Kärcher. Multifunkčné príslušenstvo umožňuje využívať prístroj v celom dome či byte – od podlahy v obývačke, cez dlaždičky v kúpeľni až po varnú dosku v kuchyni.