ČISTENIE OKIEN

Ak aj vás čaká veľké upratovanie, uľahčite si ho čo najviac. My Vám ponúkame pomoc, aby ste sa už pri umývaní okien nemuseli trápiť. 

Ponúkame čistenie atériovým čističom okien, ktorý veľmi uľahčí čistiaci proces a to vďaka kompaktnej konštrukcii a inovatívnemu odsávaniu z povrchu bez kvapkania, stekania vody a šmúh. Na rozdiel od klasického čistenia plochy neprichádzame do kontaktu so špinavou vodou, takže pracovný postup s týmto prístrojom je neporovnateľne hygienickejší. 

Použitie a manipulácia s nim je veľmi jednoduchá a komfortná nielen vďaka hmotnosti, ale predovšetkým vďaka lithium iónovej batérii s dostatočne dlhou dobou prevádzky, bez prerušenia práce, alebo samo vybíjaniu batérie. Vieme ho využiť pri umývaní okien, strešných okien, obkladačiek, zrkadiel, sklenených plôch, ako sú napríklad sklenené dvere, presklené stoly, sprchovacie kúty, alebo pri iných hladkých povrchoch.

  • ceny za umývanie okien sú stanovené na základe metráže plochy na umytie
  • Cena za vyčistenie a umytie žalúzií je 0,60 Euro za každý 1 m2
  • Cena za obojstranné umytie okien vrátane okenných rámov je 2,4 Euro za každý 1 m2
  • umývanie okien po maliarskych, prípadne iných rekonštrukčných prácach je cena za obojstranné umytie okien 2,8 Euro za každý 1 m2
  • Cena za umývanie okien s dostupnosťou nad 2,5 metra bude vždy dohodou / závisí od náročnosti práce a hlavne zabezpečenia potrebnej techniky /