PO RENOVÁCII

Upratovanie po rekonštrukcii je vždy náročnejšie a pracnejšie jako klasické pravidelné upratovanie. Akokoľvek šikovní sú majstri, na upratovanie po rekonštrukcii sú potrebné skúsenosti.

Majstrov nechajte odviezť odpad, upratať hrubý stavebný odpad a špinu, ale na ozajstné upratanie pred nasťahovaním zavolajte radšej skúsené upratovačky, ktoré dodajú bodku za vašou rekonštrukciou a vy si môžete nerušene začať užívať svoje nové bývanie.

Ak sa klient rozhodne využiť služby našej spoločnosti, sme schopní rýchlo a flexibilne zareagovať. Priestor kvalitne vyčistíme, predtým však zvolíme najvhodnejší postup prác, profesionálnu čistiacu techniku, aby sme dosiahli vysoký stupeň kvality čistenia.

V iných prípadoch naša pomoc začína už počas rekonštrukčných prác, aby pracovníci pripravili priestor pre tie nasledujúce. V praxi to znamená to, že odstraňujú krycie plachty z podláh po maliaroch, vysávajú, umývajú, likvidujú stavebný odpad, zbierajú odrezky kovov a papierové kartóny . Všetok odpad vynášajú do pristavených veľkokapacitných kontajnerov, pretože celý priestor musí byť pripravený pre ostatné práce – elektroinštalačné, vodoinštalačné, či pre pokladanie podlahových krytín.

Konkrétna cena za upratovanie bude upresnená na základe obhliadky objektu a stanovenia takzvanej miery znečistenia objektu / stupnica od 1 po 6 / a zapratanosti objektu / stupnica od 1 po 6 / viď. sekcia Cenník.